ЗВІТ МІЖНАРОДНОГО ДЕЛЕГАТА 2019

ЗВІТ МІЖНАРОДНОГО ДЕЛЕГАТА НА ЗБОРИ ЕВРОПЕЙСЬКОГО ОКРУГУ 2019, СЛОВЕНІЯ

EZM – European Zonal Meeting

На зустрічі делегатів європейського округу були присутні 32 делегата з країн Європи та Росії, а також представники Центрального офісу Ал-Анону. Конференція проходила на півдні Словенії, біля кордону з Італією, на узбережжі Середземного моря, у мальовничій місцевості. До місця проведення зустрічі, дорога від Києва зайняла цілий день, спочатку це був переліт літаком з Борисполя до Венеції та подалі автобусам по Італії. В місті Трієстр мене зустріли організатори, та допомогли добратися до місця. Делегати прибували напередодні, і хоча дорога у багатьох була втомлива та складна, все одно знайшовся час та сили, на те, щоб провести групу. Від груп в мене залишилися особливі враження, коли люди з різних країн діляться своїми почуттями та історіями, що викликає почуття єдності та товариства. Те, що люди з інших країн та культур розуміють мої почуття – це саме те, що робить EZM не просто формальною бізнес-зустріччю, а дає розуміння тої мети, яка приводить нас у служіння. Люди з різних країн Європи говорили про свої почуття, і здавалося що ми знаємо та розуміємо один одного. Обговорення проходили в атмосфері єдності Ал-Анону, відчувалася турбота організаторів та тепло учасників, які приїхали на зустріч.

Перший день було присвячено самопрезентації делегатів та їх структур, учасники розповідали про досвід служіння в їх країнах, розвиток структур Ал-Анону. Після чого, делегати перейшли до порядку денного, організатори зачитали резолюцію попередньої світової міжнародної конференції.

На конференції обговорювали досвід новітніх засобів комунікації, таких як Skype та Zoom, забезпечення груп літературою, 7 традиції, легалізації структур обслуговування Ал-Анону. На зустрічі були також представники центрального офісу, які відповідали на питання делегатів. особливо хвилюючим стало обговорення отримання ліцензій на літературу, комунікації з центральним офісом. Такі зустрічі допомагають розуміти сучасні тренди Ал-Анону, виходити з ізоляції та розуміти, що Україна є частиною світової спільноти. Як приклад, зараз світова спільнота обговорює питання врахування гендерної рівності в літературі Ал-Анону, використання сучасних технологій для підтримання людей, які не можуть відвідувати реальні зустрічі, реєстрація онлайн груп.

В останній день організатори влаштували приємний подарунок для учасників, поїздку на катері морем з прогулянкою старовинним містом. В цей час учасники могли поспілкуватися в неформальній атмосфері, випити кави, поділитися історіями життя. Такі зустрічі допомагають налагоджувати контакти між учасниками з різних країн та просто провести час разом, прогулятися вечірнім містом.

Скачать отчет в формате PDF

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *